UAB Dimeka yra pasaulinis elektrooptinių prietaisų platinimo ir gamybos atstovas

UAB Dimeka yra oficialus aukščiausios kokybės termovizorių, dieninio ir naktinio matymo prietaisų gamintojų InfiRay IRay Technologies Co., Ltd (InfiRay Lietuva), Hikmikro Sensing Technology Co., Ltd(Hikmikro Lietuva), JAV kompanijos AGM Global Vision ir Leapers, Kanados gamintojo medžioklinių ir apsaugos stebėjimo kamerų Spypoint, Vosker, Hellcat Optics bei JAV optikos kompanijos Sightmark atstovas Lietuvoje, Baltijos ir Šiaurės šalyse.

InfiRay siūlo aukščiausios kokybės elektrooptinius prietaisus, įskaitant termovizorius. Šiuose termovizoriuose sumontuoti naujausios kartos, pažangiausi 12 mikronų sensoriai su itin jautriu temperatūriniu ≤25 milikelvinų NETD jutikliu. Šios technologijos leidžia mėgautis itin detaliais ir ryškiais termoviziniais vaizdais. Aukštos raiškos stebėjimo prietaisais galima aptikti šiluminius objektus esančius net už 2600 metrų. InfiRay termovizoriai yra ergonomiški, telpantys į kišenę, atsparūs vandeniui ir dulkėms, multifunciniai, o jais naudotis yra itin paprasta ir patogu.

DIMEKA teikiamos paslaugos

Termovizorininių prietaisų pasiūla vertinantiems kokybę

Esame vieninteliai Baltijos šalyse, prekiaujantys  pažangiausiais termovizoriais, dieninine optika ir naktinio matymo prietaisais. Galime pasiūlyti aukštos kokybės termovizorius, idealiai tinkančius medžioklei ir gamtos stebėjimui, pastatų būklės analizės ir temperatūros matavimui, asmenų paieškos ir gelbėjimo operacijoms, žvalgybos ir objektų saugojime. Tik pas mus galite įsigyti geriausios kokybės termovizorius už pačią patraukliausią kainą.

DAUGIAU
Dimeka InfiRay termovizoriai gera kaina
Dimeka InfiRay termovizoriaus testavimas

Prietaisų palyginimas ir pasirinkimas: išbandykite juos Vilniuje

Norite išsirinkti prietaisą, tačiau tik techninių parametrų palyginimas jums ne iki galo atsako į klausimą: kuris prietaisas jums tinkamesnis? Ne bėda! Mūsų Vilniaus biure galite išbandyti ir įvertinti įvairius termovizorinius prietaisus bei atrasti tai, kas jums geriausiai tinka. Suteiksime jums galimybę patiems išbandyti ir pamatyti jų veikimą, taip pat palyginti kelias alternatyvas. Tiesiog apsilankykite pas mus, įgykite patirties ir pasirinkite prietaisą su pasitikėjimu.

KAIP MUS RASTI?

Termovizorių mokymai ir testavimas visoje Lietuvoje

Ieškote išsamios informacijos apie termovizorius? Mes teikiame įdomius ir informatyvius termovizorių mokymus apie termovizorinę technologiją ir jos pritaikymą medžioklėje ir gamtos stebėjime. Tai pat suteikiame puikias galimybes atlikti termovizorių testavimą, kad galėtumėte įsitikinti jų veikimo efektyvumu. Neatsilikite nuo naujausių inovacijų, išnaudokite šią puikią galimybę užsisakyti mokymus arba testavimo sesiją jums patogioje Lietuvos vietoje.

DAUGIAU
Dimeka-mokymai-apie-termovizorius
4.5-Dimeka-termovizoriai-issimoketinai

Termovizorių prekyba išsimokėtinai

Norite lengvai įsigyti savo svajonių termovizorių? Mes siūlome įvairius patikimus atsiskaitymo būdus: elektroninė bankininkystė, bankinis pavedimas, atsiskaitymas kurjeriui ar grynaisiais pinigais. Jūsų patogumui prietaisus galite įsigyti išsimokėtinai- lizingu. Padėsime lengvai ir greitai įsigyti jūsų svajonių termovizorių.

DAUGIAU

Termovizorių nuoma Vilniuje: profesionalūs/industriniai prietaisai diagnostikai

Pas mus galite nuomoti profesionalius/industrinius termovizorius, kurie tinka izoliacijos, šildymo sistemos diagnostikai, ŠVOK sistemos priežiūrai ar kūno temperatūros nustatymui. Mes siūlome lanksčias nuomos sąlygas juridiniams asmenims ir įmonėms.

PILDYTI PARAIŠKĄ
Dimeka InfiRay termovizorių nuoma
Infiray termovizoriu garantinis remontas

Termovizorių garantinis remontas

Vykdome visapusišką garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Dimekoje dirba patyrę meistrai, kurie profesionaliai identifikuojant gamyklinius trūkumus atlieka termovizorių remontą. Be to, remonto laikotarpiu suteikiame galimybę nemokamai naudotis pakaitine technika. Visiems InfiRay termovizoriams suteikiama 3 metų garantiją.

DAUGIAU

Termovizorių programinės įrangos atnaujinimas

Siekiate padaryti savo termovizinius prietaisus dar efektyvesniais ir gauti naujų puikių funkcijų? Susisiekite su mumis arba aplankykite mūsų biurą Vilniuje, kur sulauksite profesionalios konsultacijos. Ne visada programinės įrangos atnaujinimai yra aiškūs, todėl mielai padėsime jums šiame procese.

DAUGIAU
InfiRay-termovizoriu-atnaujinimas
InfiRay-termovizoriniu-taikikliu-prisaudymas

InfiRay termovizinių taikiklių prišaudymas

Nesate tikri, kaip tinkamai kaip prišaudyti InfiRay taikiklius ir priedus? Pasidalinsime patarimais, bei nukreipsime pas šaudymo instruktorius, kurie puikiai išmano visus svarbiausius prišaudymo niuansus.

Naujausių medžioklės tendencijų atradimas su pažangiais termovizoriais

Aktyviai bendraudarbiaujame su medžiotojų bendruomene, bei termovizorinių technologijų kūrėjais. Tad žinome kokios naujausios technologijos gali padėti sėkmingiau, saugiau ir efektyviau padidinti medžioklės sritį. Mūsų specialistai gali atsakyti į visus rūpimus klausimus, bei pateikti atsiliepimus apie termovizorius. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir žiniomis!

InfiRay-suburia-medziotoju-bendruomene
apie dimeka

Partnerystės pasiūlymas: prisijunkite prie mūsų kaip verslo partneris

Mūsų stiprioji pusė – rinkos supratimas ir dėmesys naujausioms termovizorinėms technologijoms. Bendradarbiaujame su įmonėmis, karinėmis struktūromis( Šaulių sąjunga, Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija) bei paramos fondais, nepelno organizacijomis, tokiais kaip „1K“, „Blue-yellow“, „Ačiū, kad esi“. Visada siekiame plėsti bendradarbiavimą ir interesų suderinimą.

SUSISIEKITE SU MUMIS