InfiRay termovizoriai

InfiRay termovizoriai pagal specifikacijas

Inbank_Mokilizingas

Termovizorių galite pirkti išsimokėtinai.

Tai greitas, patogus ir saugus būdas įsigyti savo svajonių termovizorių. Pirkdami mūsų tinklapyje sudarykite lizingo sutartį ir savo naujuoju prietaisu galėsite džiaugtis jau kitą darbo dieną. Lanksčios mūsų partnerių pirkimo sąlygos bus paruoštos individualiai Jums.

Plačiau
mokek grynais uz termovizoriu

Už termovizorių galite atsiskaityti grynais.

Savo klientams visada stengiamės suteikti pačias patogiausias pirkimo sąlygas ir įsigijimo patirtis. Todėl, perkant savo naująjį termovizorių, turite galimybę atsiskaityti pristatymo metu, grynaisiais arba bankine kortele, kurjeriui, o sąskaitą Jums atsiųsime paštu.

Plačiau

Termovizoriai internetu

Sveiki atvykę į mūsų internetinę termovizorių parduotuvę. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų aukštos kokybės termovizorių asortimentą, pritaikytą įvairioms vartotojų grupėms ir poreikiams.

Termovizoriai – kas tai?

Termovizoriai yra įrenginiai, naudojami matyti aplinką infraraudonųjų spindulių spektre. Tai reiškia, kad jie gali atvaizduoti šilumos pėdsakus, kurių negalima pamatyti plika akimi. Šie prietaisai sukuria vaizdą, pagrįstą objekto ar gyvūno šilumos emisija, leidžiantys matyti net tamsoje ar blogomis oro sąlygomis.

Kodėl termovizoriai naudojami medžioklėje?

Termovizoriai yra labai populiarūs tarp medžiotojų dėl jų gebėjimo aptikti gyvūnus net sunkiausiomis aplinkos sąlygomis. Jie yra neįkainojami siekiant nustatyti gyvūnų buvimo vietą miškuose ar krūmuose, ypač naktį. Termovizorius gali padėti medžiotojui nustatyti gyvūnų judėjimą, net jei jie yra paslėpti už kliūčių ar augalijos.

Kokios termovizorių kainos?

Termovizorių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų funkcijų, rezoliucijos, atstumo, kuriuo jie gali aptikti šilumos šaltinius, bei prekės ženklo. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių termovizorius, pradedant ekonominės klasės įrenginiais, tinkančiais pradedantiesiems, ir baigiant profesionalams skirtais aukštos klasės termovizoriais. Kainos svyruoja nuo prieinamesnių variantų iki aukščiausios kokybės įrenginių, atitinkančių pažangiausių technologijų standartus.