Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
infiray eyeiii e3max

InfiRay E3MAX EYEIII termovizorius

InfiRay Outdoor pristatė rudens sezono naujoves, tarp kurių buvo ir visiškai naujas E3MAX termovizorius.
„E3 Max“ pavadinimas jau yra gerai pažįstamas Lietuvos ir pasaulio medžiotojams. Mes, šį prietaisą karūnavome kaip geriausiai parduodamą InfiRay termovizorių Lietuvoje. Senesnės kartos E3 Max termovizoriai pergyveno tris kartas, turėjome originalųjį, tuomet V2 ir V3 – prietaisus, kurie mus pasiekdavo su atnaujintais techniniais komponentais ir tuo pačiu korpusu bei funkcionalumu.

SBFJ4276


Todėl, peržengiant senesnes ribas ir siekiant geriausio rezultato buvo sukurtas EYEIII serijos E3MAX, – tai yra naujos rūšies atstovas. Paprastumo dėlei, nuo šiol, mes jį ir vadinsime tiesiog E3MAX.
Vienas įdomiausių E3MAX privalumų yra greitas įjungimas. Užtenka tiesiog atidaryti termovizoriaus objektyvo dangtelį ir prietaisas įsijungs. Uždarius dangtelį prietaisas pradės išsijungimo procedūrą, tačiau, per tris sekundes, spustelėjus „Video“ mygtuką, termovizorius pereis į „Budėjimo“ (Stand-by) režimą.

e3max valdymas tik dviem mygtukais

Naujas, itin greitas ir intuityvus valdymo būdas

Kalbant apie valdymą – čia yra sekantis, didelis, atnaujinimas. E3MAX valdymas vyksta tik vienu mygtuku ir vienu ratuku. Po teisybei ratukas, taip pat, veikia kaip mygtukas.
• Video/Foto mygtukas (trumpu paspaudimu( pradeda video įrašą arba (ilgesniu paspaudimu) padaro nuotrauką.
• Ratuko sukiojimas leidžia artinti ir tolinti vaizdą nuosekliai, o trumpas arba ilgas spustelėjimai, atitinkamai, iškviečia trumpąjį arba ilgąjį meniu. Navigacija, taip pat, vyksta sukiojant ratuką.
Ir viskas, toks paprastas, labai greitas ir intuityvus yra šio termovizoriaus valdymas.

InfiRay E3MAX – naujos kartos 12 mikronų šiluminis jutiklis

VIDEO 160734


Termovizorius turi 384×288 dydžio matricą, o NETD yra ≤25 mK. Kartu su 35 mm objektyvu ir x5 pradiniu artinimu, E3MAX, vidutinio dydžio, šiluminio kūno aptikimo atstumas yra 1800 m.

Termovizorius turi integruotą bateriją, kuri veikia iki 8 valandų. Baterija yra greito pakrovimo ir iki 90% talpos pasikrauna vos per vieną valandą. Termovizorius gali veikti ir prijungas prie papildomo, nešiojamojo akumuliatoriaus, todėl niekada daugiau neteks turėti ne laiku išsikrovusio prietaiso.

e3max virsus


InfiRay E3MAX naujas ir ergonomiškas dizainas turi IP67 atsparumo reitingą, tai reiškia, kad termovizorių gali aplyti, jis gali trumpam įkristi į vandenį ar būti apneštas dulkėmis. Korpuso dalis, kuri gula į delną ir yra apčiuopiama pirštais padengta specialia, gumuota danga, todėl lengvai ir tvirtai laikysite termovizorių net su pirštinėmis. Tvirto ir neslidaus plastiko korpusas nešaldys rankų šaltuoju metų laiku. Pats termovizorius yra cilindo formos, todėl labai patogus laikyti net ilgą laiką.
E3MAX yra simetriškas, todėl gali būti pilnavertiškai naudojamas tiek kaire, tiek dešine rankomis.

Pažangios spalvų paletės ir jų kombinacijos – dar patogesnis stebėjimas

e3max spalvu paletes isilgai

E3MAX turi pažįstamas ir puikiai pritaikomas keturias InfiRay spalvų paletes: White hot, Black hot, Red hot ir Rainbow.
Čia verta išskirti dar vieną naujovę – keturis, papildomus ir naujus, stebėjimo režimus, tai yra: City, Flatland, Forest ir Focus. Šie rėžimai pasiekiami Greitąjame meniu ir keičia matomo vaizdo rodymą ekrane, termovizorių dar geriau pritaiko stebėjimui tam tikroje aplinkoje. Apačioje yra Focus režimu padaryti kadrai, panaudojant skirtingas spalvų paletes. Focus išryškina centre esantį objektą iš aplinkos ir paaštrina vaizdą. Tai itin naudinga, nes stebėti ir dairytis ilgesnį laiką yra patogiau su „minkštesniu“ ir mažiau ryškiu vaizdu, o aptikus, Focus, padės geriau ir greičiau įsižiūrėti į detales.

Focus ir paletes

EYEo Firmware update process 0919 1

PAPILDOMAS FUNKCIONALUMAS

• Už magnetinės pakrovimo jungties, kurią galima ištraukti, yra įtaisyta standartinė USB-C jungtis.
• Termovizorių, taip pat, galima įjungti ir išjungti nuspaudus ir ilgiau palaikius ratuką.
• Termovizorių galimą nusiųsti į budėjimo režimą du kart, greitai spustelėjus Video mygtuką.

O dabar, jei dar trūksta argumentų – kviečiame Jus pasižiūrėti mūsų nufilmuota Lietuvišką termovizoriaus InfiRay EYEIII E3MAX pristatymą.

Techniniai parametrai

ModelisE3Max V1.0
Sensoriaus rezoliucija384×288
Pikselio dydis, μm12
Šiluminis jautrumas NETD, mK≤25
Kadrų dažnis, Hz50
Objektyvo lęšis, mm35
Matymo laukas, °7.5°5.7°
Ekrano rezoliucija1440×1080 OLED
Optinis padidinimas5-20
Skaitmeninis artinimas×2/×4
Aptikimo atstumas, m1800
Vaizdo įrašymas irfotografavimasPalaiko
Maksimalus baterijos veikimo  laikas, h8
BaterijaLi-ion/4.2 Ah/3.6V
Wi-Fi , mobilioji aplikacijaPalaiko
Darbinė temperatūra-20  –  +50
Dydis, mm54×180
Svoris, g<480

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy