TERMOVIZINIŲ PRIETAISŲ MOKYMAS IR TESTAVIMAS

Termovizoriai yra naudinga ir inovatyvi technologija, leidžianti vizualizuoti šilumos spinduliuotę ir paviršių temperatūros skirtumus. Termovizoriniai prietaisai plačiai naudojami įvairiose srityse, įskaitant medžioklę, gamtos stebėjimą, pastatų ir elektros sistemų patikrinimą, apsaugą ir daugelį kitų.

Pastaruoju metu Lietuvoje pastebimas didelis susidomėjimas termovizoriniais prietaisais. Kaip ir su bent kokia auštųjų technologijų sritimi – norint iš prietaiso iš prietaiso ar įrankio išgauti maksimalią naudą, svarbu turėti tinkamas žinias bei praktinių įgūdžių. Mūsų rengiami mokymai apima įvairius aspektus, kurie skirti supažindinti su termovizorinės technologijos principais, naudojimo metodais bei galimybėmis. Mokytojai yra šios srities ekspertai  ir pasižymi ilgamete praktine patirtimi. Jie padės jums įgyti reikalingas žinias bei praktinius įgūdžius siekiant maksimaliai efektyviai naudotis prietaisais ir pritaikyti gautas žinias jūsų individualiems poreikiams

Mūsų mokymų programos apima tiek teorinį, tiek praktinį mokymą.

Teorinėje dalyje jūs perprasite termovizijos pagrindus, termovizorių veikimo principus, skirtingus termovizorių tipus ir jų technines charakteristikas. Taip pat sužinosite apie plačias technologijas panaudojimo galimybes. Išmoksite kaip tinkamai parengti ir sureguliuoti prietaisą, gausite naudingus praktinius patarimus bei išgirsite apie realias sėkmingas patirtis iš pirmų lūpų.

Praktinėje dalyje turėsite galimybę išbandyti termovizorius realiose situacijose. Mokymų metu gausite patirties ir naudingų patarimų. Suprasite kaip tinkamai naudoti įrangą medžioklėje, aplinkosaugoje ar gamtos stebėjime. Mokymai taip pat apims galimybę išbandyti įvairius termovizorinius prietaisus, pasibandyti skirtingas jų funkcijas ir pasirinkti tinkamiausią sprendimą jums ir jūsų klientų poreikiams.
Be mokymų, taip pat teikiame galimybę atlikti termovizorių testavimą šaudymo centre. Mūsų patyrę specialistai pateiks rekomendacijas, kaip galima supaprastinti naudojimąsi šiais prietaisais ir pagerinti jūsų siekiamus rezultatus.

TEMOS

 • Termovizinės technologijos pagrindai
 • Termovizorių veikimo principai, praktiniai pavyzdžiai ir sėkmės istorijos
 • Termovizorinių prietaisų tipai ir specifikacijos
 • Tinkamo termovizoriaus parinkimas ir įsigijimo gairės
 • Efektyvaus termovizorių naudojimo gairės ir geriausios praktikos
 • Termovizorių privalumai ir pritaikymas įvairiose sferose
 • Termovizoriniai prietaisai medžioklėje: panaudojimo sritis, naudingi patarimai ir gudrybės
 • Termovizoriai, optiniai prietaisai aplinkosaugoje ir gamtos stebėjimui
 • Pastatų ir elektros sistemų stebėsena industriniais termovizoriais: svarbiausi aspektai
 • Termovizoriaus gautų vaizdų nuskaitymas ir suvokimas
 • Pasidalinimas praktiniais pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis
 • Termovizorių rinka ir pardavimų tendencijos
 • Termovizinių technologijų inovacijos ir jų pritaikymas

Mokymai organizuojami visoje Lietuvoje, todėl galite pasirinkti jums patogią vietą. Tai pat galime pasiūlyti pravesti mokymus mūsų InfiRay kupole, kuris įsikūręs profesionaliame šaudymo centre.

Mes visada sekame naujausias technologines inovacijas ir stengiamės reguliariai atnaujinti mūsų mokymų programas atsižvelgdami į naujausius rinkoje pasirodančius termovizorius. Taigi, užsisakę mokymus ir testavimo sesiją pas mus, turėsite puikią galimybę žengti koją kojon su inovacijomis ir įgyti daug naudingos informacijos, kurią galėsite panaudoti savo veikloje. Susisiekite su mumis jau šiandien!

InfiRay-mokymu-kupolas

„Labai ačiū už mokymus, visi grįžo labai užsivedę ir tikrai motyvuoti:)) Mokymai buvo puikūs, visiems labai patiko. Gerai, kad buvo galimybė realiai išbandyti viską ir pašaudyti. panos iškart į šaudyklą užsirašė.”

Verslo partneris, Saulius

SUSISIEKITE SU MUMIS

 • Užpildykite paraišką>>>
 • Paskambinkite vadybininkui: +370 615 60880
 • Atvykite į InfiRay atstovybę adresu: Kalvarijų g. 300, LT-08318, Vilnius. Prieš atvykstant rekomenduojame susisiekti aukščiau nurodytu tel. numeriu.