EYE II SERIJA

Eye Ⅱ serijos termovizoriai skirti stebėjimui esant prieblandai ar tamsiajam paros metui.

eye ii serijos termovizorius

Dėka naujojo 12 μm šiluminio jutiklio smarkiai sumažėjo prietaiso energijos sąnaudos ir pailgėjo jo baterijos veikimo laikas, o ypatingai našus procesorius leidžia atlikti daugiafunkcines operacijos ir nepriekaištingai perteikia Jums vaizdą į aukščiausios raiškos HD ekraną.

Kišeninio dydžio termovizorius
Kišeninio dydžio InfiRay® EYE Ⅱ termovizoriai skirti stebėjimui isiškoje tamsoje, esant prieblandai ar dieną. Eye Ⅱ padeda atskleisti aplinką kuri jus supa, pamatyti gyvūnus ar žmones, kai plika akimi jie yra beveik nematomi.  EYE Ⅱ paprasta naudoti, turi fotografavimo ir vaizdo įrašymo funkciją.

Aukšta vaizdo kokybė
Kad būtų galima ieškoti objekto tamsoje InfiRay® EyeⅡ termovizoriain turi  didelio našumo VOx (vanadžio oksido) šiluminius jutiklius, kurie leidžia prietaisui fiksuoti detalius šiluminius vaizdus.  Antros kartos termovizoriai yra gaminami su dviejų rezoliucijų sensoriais: aukšto detalumo 384*288  ir premium  640*512.  Eye Ⅱ serijos prietaisai pasižymi puikiu veikimu net ir esant ekstremaliems temperatūrų skirtumams.

12μm detektorius
V2.0 serijos prietaisuose įmontuotas naujas  detektorius, kuris yra lengvesnis, užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir ilgesnį prietaiso veikimo laiką.

termovizoriaus detektorius

HD ekranas
Aukštos raiškos (HD) 1280 × 960 OLED ekrano spalvos yra ryškios, gilios ir aiškios.

Didelis aptikimo atstumas
V2.0 serijos termovizoriai gali aptikti vidutinį žmogaus dydžio objektą 2600 m atstumu net ir visiškoje tamsoje.

didelis aptikimo atstumas

Budėjimo režimas
Jei Jums reikia išlikti nepastebėtu – įjunkite budėjimo režimą: prietaiso ekranas užgęsta ir neskleidžia šviesos. Ši funkcija palieka Jūsų pasirinktus parametrus, o vienu paspaudimu vėl galite grįžti prie stebėjimo.

Ultra-clear funkcija
Režimas skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, kaip didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrą.

ultra clear funkcija

Aukštas kadrų dažnis
50Hz kadrų dažnis garantuoja, kad užfiksuosite kiekvieną judantį objektą tiksliai ir aiškiai.

PIP Funkcija
„Picture-in-Picture“ (Vaizdas vaizde) funkcija skirta neprarandant matymo lauko priartinti vaizdą. Ekrano viršuje atsiranda ekranėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą išlaikant didesnį matomumo lauką bendrame ekrane.

5 spalvų paletės
5 spalvų paletė leidžia pasirinkti akiai maloniausią vaizdą –„karšta balta”, „karšta juoda”, „karšta raudona”, „spalvota”  ir  „paryškinta“. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite greitai ir patogiai pasirinkti norimos spalvos paletę.

termovizoriaus skirtingu spalvu palete

Statinis tolimatis
Skirtas greitai ir lengvai apskaičiuoti apytikslį atstumą iki objekto.

termovizoriaus statinis tolimatis

Karšto objekto aptikimas
Greitas karštų objektų aptikimas – įjungus šį režimą yra parodomas karščiausias objektas esantis matymo lauke.

termovizoriaus karsto objekto aptikimas

Vaizdo įrašymas ir „Wi-Fi“ ryšys
Prietaise yra integruota 16 GB vidinė atmintis. Įjungus „WiFi“  galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono arba planšetės, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus bei atnaujinti prietaiso operacinę sistemą. Vienu metu vaizdą galima perduoti į 5 prijungtus telefonus su iOS ar Android operacinėmis sistemomis.

termovizoriaus video irasymas ir wifi rysys

Rinktis EYE II serijos termovizorius