EYE SERIJA

Eye serijos termovizoriai dėl kompaktiško dydžio bei lengvo prietaiso valdymo termovizoriai yra idealūs pagalbininkai aptikimui ir stebėjimui tamsoje.

eye serijos termovizorius

InfiRay® Eye series prietaisai pasižymi savo mažu dydžiu ir lengvumu, trumpa baterijos įkrovos trukme ir ilgu jos veikimo laiku.

Aukšta vaizdo kokybė
Kad būtų paprasčiau ieškoti objekto tamsoje InfiRay® Eye serijos termovizoriuose yra integruotas  didelio našumo VOx detektorius, kuris leidžia prietaisui išgauti išsamius šiluminius vaizdus. Eye sukurtas siekiant padidinti vaizdo aiškumą ir bendrą vaizdo detalumą. Ryškesnis ir detalesnis regėjimo laukas, patobulintos objekto atpažinimo galimybės.

termovizoriaus pagalba matomi gyvunai

Greitas paleidimas
Dėl 3s paleidimo laiko Eye serijos termovizoriai atėjus tinkamam laikui greitai įsijungia, tai padeda taupyti energiją ir prailginti prietaiso veikimo valandas.

termovizoriaus paleidimas per 3s

Veikimo laikas
InfiRay® Eye serijos termovizoriuose naudojami mažai energijos vartojantys elementai. Iki 15 valandų veikiantis akumuliatorius garantuoja, kad jums ilgai  nereikės jaudintis dėl prietaiso įkrovimo.

termovizoriaus baterijos veikimo laikas

Kišeninio dydžio termovizorius
Kišeninio dydžio Eye serijos termovizoriai skirti stebėjimui gamtoje esant prieblandai ar tamsiajam paros metui. Eye padeda atskleisti aplinką kuri jus supa, pamatyti gyvūnus ar žmones už kelių šimtų metrų.

Aukštas kadrų dažnis
50Hz kadrų dažnis garantuoja, kad užfiksuosite kiekvieną norimą akimirką. Lygūs, sklandūs ir krištolo skaidrumo vaizdai leidžia puikiai stebėti visus jūsų nuotykius.

 

12 μm terminio vaizdo jutiklis
Didelio našumo 12μm ir 17μm  detektoriai yra įmontuoti į kompaktišką korpusą.

dideliu našumo termovizoriaus jutikliai

 

Budėjimo režimas
Budėjimo režimas užtikrina jūsų nepastebimumą ,prietaiso ekranas neskleidžia šviesos – užtemsta. Ši funkcija nenumuša jūsų pasirinktų parametrų, esant reikalui vienu paspaudimu vėl galite grįžti prie stebėjimo.

Lengvas ir kompaktiško dydžio
Kompaktiškas dydis ir lengvas prietaiso svoris užtikrina jūsų komforto jausmą.

5 spalvų paletė
5 spalvų paletė leidžia pasirinkti akiai maloniausią variantą –„karšta balta”, „karšta juoda”, „karšta raudona” , „spalvota”  ir  „paryškinta“. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite greitai ir patogiai pasirinkti norimos spalvos paletę.

skirtingos termovizoriaus spalvu paletes

Didelis aptikimo atstumas
Galingas objektyvas kartu su terminio vaizdo jutikliu su NETD 50 mK jums suteikia išskirtines aptikimo galimybes. Vidutinio žmogaus dydžio taikinį galima aptikti 1300 m atstumu net ir visiškoje tamsoje.

Rinktis EYE serijos termovizorius