FINDER SERIJA

Finder serijos termovizoriai yra išskirtiniai – su įmontuotu tiksliu tolimačiu, fotografavimo bei vaizdo įrašymo funkcijomis, bet tuo pat metu išliekantys itin lengvi ir kompaktiški, telpantys į kišenę.

finder serijos termovizorius

Prietaisą patogu valdyti viena ranka. Dėl kompaktiško dizaino FINDER yra puikus pasirinkimas.

Aukšta vaizdo kokybė
Kad būtų lengviau aptikti objektą tamsoje InfiRay® FINDER termovizoriuose yra integruotas  didelio našumo VOx detektorius, kuris leidžia prietaisui išgauti detalius šiluminius vaizdus.  Turi dviejų tipų rezoliucijos pasirinkimus: 384*288  ir  640*512. FINDER serijos prietaisai pasižymi puikiu veikimu net ir ekstremaliomis oro sąlygomis.

12 μm šiluminio vaizdo jutiklis
Didelio našumo 12μm sensorius yra įmontuotas į kompaktišką korpusą. Galingas objektyvas kartu su 12 µm  šiluminio vaizdo jutikliu suteikia išskirtines aptikimo galimybes. 1,7 m aukščio objektą galite aptikti 1300 m  atstumu net ir visiškoje tamsoje.

Aptikimo atstumas 1300 m
Galingas objektyvas kartu su 12 μm terminio vaizdo jutikliu suteikia išskirtines paieškos galimybes.

Aukštos kokybės kadrų dažnis 50 Hz
50 Hz kadrų dažnis garantuoja, kad užfiksuosite kiekvieną jums norimą akimirką be jokio diskomforto.

HD ekranas
Dėka 1280 × 960 aukštos raiškos ekrano spalvos ryškesnės, o vaizdas aiškesnis.

Lazerinis tolimatis (LRF) iki 600m
Finder serijos prietaisuose įmontuotas lazerinis tolimačio (atstumo ieškiklis), kuris padeda greitai ir tiksliai užfiksuoti atstumą.  Tikslūs atstumo rodmenys padeda įvertinti teritorijos dydį, nuotolį ir reljefą. Integruotas  lazerinis atstumo ieškiklis leidžia tiksliai nustatyti atstumą iki objekto.  Lazerinį atstumo ieškiklį galima nustatyti taip, kad nuolat rodytų kintantį atstumą iki stebimo objekto. Atstumo tikslumas yra ± 1 m.  Didžiausias atstumas – 600 m.

vaizdas matomas per finder serijos termovizoriu

Kišeninio dydžio InfiRay® FINDER
FINDER serijos prietaisai yra itin lengvi ir kompaktiški, telpantys net į kišenę. Patogu valdyti prietaisą  net viena ranka. Dėl kompaktiško dizaino FINDER  yra vienas geriausių pasirinkimų. Svoris tik 320 g, FINDER yra kur kas lengvesni už kitus tokio tipo prietaisus, tačiau daug galingesni. Kompaktiškas termovizoriaus dydis daro jį optimaliu prietaisu žvalgymuisi ir stebėjimui net ir pastoviai judant.

finder serijos termovizoriaus dydis

Automatinis ekrano išjungimas
Termovizoriuje įmontuotas atstumo jutiklis išjungia automatiškai ekraną atitraukus akį nuo okuliaro ir atvirkščiai – įjungia jums pridėjus prietaisą prie akies. Taip taupoma energija ir tai prailgina prietaiso veikimo laiką. Didelis jautrumas, atsparumas trukdžiams ir stabilus darbo našumas.

Vaizdo įrašymas ir Wi-Fi
16 GB vidinė atmintis jūsų užfiksuotiems vaizdams. Integruotas „Wi-Fi“ modulis leidžia sujungti prietaisą su „Android“ arba „iOS“ išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais.  Tai leidžia jums stebėti tiesioginę transliaciją, atsisiųsti  ar pasidalinti įrašytais failais.

termovizoriaus foto, video ir wifi funkcijos

Įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas
Prietaisuose įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas pagerina stebėjimo tikslumą.

termovizoriuje įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas

Rinktis FINDER serijos termovizorius