Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
InfiRay Zoom ZH50 – du termovizoriai viename korpuse

InfiRay Zoom ZH50 – du termovizoriai viename korpuse

Dvigubas panaudojimas – dvigubai daugiau galimybių

zoom zh50 persukimas2

Zoom ZH50 turi du, optinius, matymo laukus, viename korpuse. Iš plataus, 25 mm, matymo lauko galite perjungti į siaurą ir tolimą 50 mm. 

termovizoriaus baterija


Su Zoom termovizoriumi galite dairytis plačiai ir per 25 mm matymo lauką aptikti šiluminius kūnus, kurie, plika akimi būtų nematomi, bet kokiu paros metu ir net prastomis oro sąlygomis. Tai itin patogu paieškoje ir stebėjime, kuomet dar nežinote kur yra jus dominantys objektai. Aptikti šiluminį pėdsaką galite per itin didelį 2600 m atstumą, o pamatę šiltą kūną galite greitai ir lengvai persukti termovizoriaus nustatymą į 50 mm ir įsižiūrėti dar atidžiau. Taip galima atlikti laukinių žvėrių apžiūrą ir stebėti kitus objektus.
Termovizorius sukomplektuotas su keičiama baterija, kurios užteks iki dešimties valandų, prie vidutinių aplinkos sąlygų. Maža to, gaunate net du akumuliatorius, todėl tai 20 valandų termovizinio vaizdo!


Naujausios kartos technologijos

Zoom ZH50 turi 640×512 pikselių dydžio matricą ir 12 mikronų šiluminį jutiklį, todėl jo rodomas vaizdas yra itin detalus ir aštrus. Naujos kartos, ilgaamžis ir mažesnis, 12 mikronų jutiklis naudoja mažiau elektros energijos, nei senesni, 17 mikronų dydžio jutikliai. Pagrindinis užrakto modulis sukurtas taip, kad jam nereikia kalibravimo užuolaidėlės, kuri perkrauna ir atnaujina vaizdą. Paprastai sakant, Zoom ZH serijos termovizoriai veikia be charakteringo „trakštelėjimo“ ir rodo nepertraukiamą vaizdą.

termovizoriaus specifikacijos

Šis monokuliaras turi aukštos raiškos 1440 × 1080 FULL HD OLED ekraną. Nustatymuose galima rinktis matomo vaizdo aštrumą ir toną (šiltą arba šaltą) ir reguliuoti ekrano ryškumą. Rezultatas yra toks, kad Zoom ZH „nepjauna“ akies, net stebint visiškoje tamsoje. Nustačius itin mažą ekrano ryškumą, atitraukus jį nuo akies, rainelė greitai adaptuosis prie realių, menko apšvietimo sąlygų.

1440x1080 rezoliucijos termovizorius su oled ekranu

ZH50 sumontuotas InfiRay sukurtas ir ištobulintas Vox 12 mikronų dydžio šiluminis jutiklis, kurio NETD ≤25mk. Kuo mažesnis NETD, tuo geriau atkuriami temperatūriniai skirtumai tarp šiluminio kūno ir aplinkos. Rezultatas yra beprecedentis, aukščiausios klasės termovizinis vaizdas.
Vox šiluminiam jutikliui nereikalingas aušinimas, todėl dar padidėja viso prietaiso efektyvumas ir mažėja energijos sąnaudos.

Zoom ZH50 – multifunkcinis termovizorius

Monokuliaras turi 32 GB vidinės atminties, įrašinėja video ir daro nuotraukas. Wi-Fi ryšiu jungiasi prie išmaniųjų įrenginių, kuriuos galima naudoti kaip papildomus ekranus stebėjimui ir, per patogią mobiliąją aplikaciją, iškelti ir pasidalinti vaizdo medžiaga.

Pakuotę sudaro Termovizorius, kietas dėklas, du akumuliatoriai, įkroviklis, maitinimo adapteris, USB C laidas, riešo dirželis, kaklo dirželis, objektyvo šluostė, vartotojo vadovas ir garantijos kortelė.

Zoom ZH50 – tai vienas termovizorius dirbantis už du, todėl puikiai tinkantis visoms lauko stebėjimo situacijoms ir poreikiams. 

Kviečiame peržiūrėti Lietuvišką, medžioklės žurnalisto Roko Babarsko laidą „Rokas giriose“, kurioje jis palygina du, aukščiausios klasės termovizorius Zoom ZH50 ir Pulsar Helion 2 XP50 Pro.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy