Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
iray.lt moteris laiko infiray fh35r termovizoriu

InfiRay Finder FL35R / FH35R – tikslus, didelio nuotolio termovizorius

InfiRay Finder FL35R termovizorius

 

Nauja Finder II serija turi du termovizorius, tai FH35R ir FL35R modeliai. Aukštos klasės monukuliarai su lareziniais tolimačiais – sukurti remiantis pirmosios kartos Finder prietaisais.

Pirmosios kartos Finder yra žinomi kaip itin kompaktiški ir puikiai rodantys termovizoriai, pirmieji, InfiRay medžioklės linijoje turėję tolimačius. Naujoji, Finder II serija yra visapusiškai atnaujinta ir patobulinta, skirta reikliems, šiuolaikiniams medžiotojoms ir kitiems profesionalams, kuriems yra svarbus aukštos klasės termovizinis vaizdas ir tikslaus atstumo iki stebimo objekto žinojimas.

Serijoje yra du prietaisai: FH ir FL. FH (angl. High) žymi aukštesnės 640×512 pikselių raiškos modelį, o FL – žemesnės 384×288. Tačiau, pagrindinis skirtumas yra tame kaip termovizorius bus naudojamas. Paprasčiau – ar reikia aukščiausios vaizdo kokybės ir platesnio matymo kampo, ar norite identifikuoti objektus iš didelio atstumo, su standartine vaizdo kokybe?

 

FH35R • 640×512 pikselių raiška,
• 12 mikronų šiluminis jutiklis
• 35 mm objektyvas
• NETD ≤35mK
• Matymo laukas: 12.6° x 10.1°
FL35R • 384×288 pikselių raiška
• 12 mikronų šiluminis jutiklis
• 35 mm objektyvas
• NETD ≤40mK
• Matymo laukas: 7.5°×5.7°

 

 

Didelis aptikimo atstumas – iki 1818 m

Abu prietaisai turi 35 mm objektyvus ir 12 mikronų dydžio sensorius, todėl maksimalus objekto aptikimo atstumas yra tikrai didelis. Vis tik, FH35R šiluminio jutinklio rezoliucija (pikselių kiekis) yra didesnis, todėl vaizdo tikslumo ir identifikavimo klausimu, šis prietaisas, yra pranašesnis nei FL35R. Tačiau, kaip minima, aptikimo atstumas, yra toks pats.

 

termovizoriaus aptikimo atstumas

 

Lazerinis tolimatis (Laser Range Finder) veikiantis iki 800 m

Termovizoriuje įmontuotas lazerinis tolimatis (atstumo ieškiklis), kuris padės greitai ir tiksliai užfiksuoti atstumą. Lazerinį atstumo ieškiklį galima naudoti dviem režimas. Taip, kad kas sekundę atnaujintų rodomą atstumą iki stebimo objekto. Ir taip, kad atstumą užfiksuotų paspaudus mygtuką. Atstumo tikslumas nurodomas ± 1 m tikslumu.

 

infiray fh35 termovizoriaus keičiamas akumuliatorius ir ilgas veikimo laikas

 

Keičiami akumuliatoriai ir ilgas veikimo laikas

Finder II termovizoriai atkeliauja su dviem akumuliatoriais, kuriuos galima krauti pačiame prietaise arba pridėtoje pakrovimo stotelėje. Vienos baterijos, FH35R užtenka 5.5 valandos, o FL35R 6 valandoms. Taip pat, abu termovizoriai gali veikti laidu prijungti prie išorinio nešiojamo pakrovimo šaltinio.

 

Ultra-clear ir šešios spalvų paletės

InfiRay sukurtas Ultra-clear režimas šalina iš aplinkos kylančius vaizdo trikdžius kaip lengvas lietus ar sniegas, todėl per termovizorių matomas vaizdas yra dar aiškesnis.
Šešios spalvų paletės leidžia pasirinkti įvairioms stebėjimo sąlygoms tinkamiausią būdą. Tai ne vien vaizdo spalva, skirtingos paletės geriausiai veikia prie atitinkamų aplinkos sąlygų, plačiau apie tai rašysime kitame straipsnyje.

 

Ekrano atspalvių pasirinkimas (Cold and Warm hue)

 

termovizoriaus ekranu atspalvio pasirinkimas

Patogesniam stebėjimui, Finder II turi du atskirus ekrano atspalvius – Šaltą ir Šiltą. Įjungus „Šaltąjį“ nustatymą, ekranas paryškėja ir paaštrėja, taip leisdamas geriau įsižiūrėti į detales. Tačiau, per ilgesnį laiką, toks vaizdas gali sukelti regėjimo nuovargį, todėl galima įjungti „Šiltą“ ekrano režimą, kuris rodo kiek švelnesnį vaizdą, kuris yra malonesnis akiai.

 

termovizorius su wifi rysiu ir mobiliaja aplikacija

 

Wi-Fi ryšys ir mobilioji aplikacija

 

 

Be jokių papildomų laidų galite matyti termovizinį vaizdą savo telefono ekrane. Taip pat iškelti padarytus foto ir video failus ir pasidalinti jais internete. Nuo šiol, Finder II termovizoriuose vaizdą galima įrašyti ir su garsu, arba išjungti mikrofoną, jei tai nėra reikalinga. 32GB vidinės atminties leis išsaugoti visas įdomiausias stebėjimo akimirkas.

 

https://youtu.be/YNnlVc88NIY

 

 

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy