Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
infiray zoom zh38 termovizorius

InfiRay Zoom ZH38 – du matymo laukai viename termovizoriuje

Pirmą kartą rinkoje – InfiRay „Zoom as you wish“

Tai funkcija leidžianti naudoti dvigubą matymo lauką (angl. Field of view). Nuo šiol galite stebėti aplinką per platesnio matymo lauko 19 mm objektyvą, o aptikę šiluminį objektą, perjungti termovizorių į siauresnio, 38 mm matymo lauko režimą ir iš arčiau matyti šiluminį kūną. Matykite ir iš toli ir iš arti su vienu termovizoriumi.

termovizorius 19mm 38mm

Pirmą kartą rinkoje – 1440×1080 aukštos raiškos FULL HD OLED ekranas

Zoom ZH38 turi sumontuotą itin aukštos raiškos spalvotą FULL HD OLED ekraną. Termovizorius taip pat palaiko × 1/× 2/× 3/× 4 elektroninį priartinimą, kad būtų dar aiškiau ir patogiau matyti. Stebėjimas dar niekad nebuvo toks patogus, o matomas vaizdas toks aštrus, kaip per InfiRay Zoom ZH38. Ekvivalento, šiam prietaisui, rinkoje, tiesiog nėra.

1440x1080 rezoliucijos termovizorius su oled ekranu

Pirmą kartą rinkoje – bežuolaidinis vaizdo kalibravimo principas

Pagrindinis užrakto modulis sukurtas taip, kad jam nereikia kalibravimo užuolaidėlės. Kalibravimo užuolaidėlė, kituose termovizoriuose leidžia perkrauti ir atnaujinti vaizdą, tai galite pastebėti momentinio vaizdo sustingimo ir švelniai girdimo termovizoriaus trakštelėjimo metu.
Tačiau Zoom ZH38 pagrindinis užrakto modulis sukurtas be užuolaidėlės ir jam nereikia nuolatinio kalibravimo. Rezultatas yra mažos energijos sąnaudos ir vientisas vaizdas be jokių papildomų kalibravimo pauzių ir garsų.

NETD (šiluminio jutiklio jautrumas) ≤25mk

ZH38 sumontuotas InfiRay sukurtas ir ištobulintas Vox 12 mikronų dydžio šiluminis jutiklis, dirbantis aukšta 640×512 rezoliucija. Mažesnis NETD skaičius nurodo, kad matomi temperatūriniai skirtumai tarp šiluminio kūno ir jo aplinkos bus dar geriau išryškinti.
Naujos kartos šiluminiam jutikliui nereikalingas aušinimas, todėl vienu metu didėja prietaiso efektyvumas ir mažėja energijos sąnaudos.
Kartu su „Ultra-clear“ režimu, kuris algoritmo pagalba išvalo iš aplinkos kylančius trikdžius, matomas termovizinis vaizdas yra kaip niekad aštrus ir tikslus.

termovizoriaus specifikacijos
termovizoriaus baterija

Dešimt veikimo valandų x 2

ZOOM serija turi mažos energijos sąnaudos komponentus. ZH38 atkeliauja su talpia 4400mAh baterija, kuri leis prietaisui veikti net dešimt valandų, prie vidutinės aplinkos temperatūros. Maža to, baterija yra keičiama, o ZOOM ZH38 komplekte yra dvi baterijos. Dabar, jūsų termovizorius, be rūpesčių, gali veikti iki dvidešimties valandų.

32GB talpa video medžiagai

ZH38 turi net 32 gigabaitus vidinės atminties jūsų medžioklės ir stebėjimo akimirkos įamžinti. Kartu su InfiRay Outdoors mobiliąja programėle galite perkelti video failus ir nuotraukas į telefoną ir naudoti savo išmaniuosius prietaisus kaip papildomus ekranus.

Vaizdas vaizde funkcija (PIP) ir spalvų paletės

termovizoriaus vaizdas vaizde ir spalvu paletes

Kaip ir kiti InfiRay prietaisai, ZH38 gali vienu metu rodyti originalų, matomą vaizdą ir du kartus priartintą vaizdą, mažesniame ekranėlyje. Kartu integruotos ir penkios spalvų paletės leidžiančios pasirinkti stebėjimui ir aplinkos sąlygoms tinkamiausią spalvų spektrą.

InfiRay Zoom ZH38 priimami išankstiniai užsakymai. Tai naujausias prietaisas termovizorių rinkoje, su unikaliais techniniais parametrais, kurių, šiuo metu, nesiūlo joks kitas gamintojas.
Perkant prietaisus iš oficialaus platintojo InfiRay Lietuva užsitikrinate greitą ir nemokamą pristatymą, trijų metų garantiją ir pilną lietuvišką servisą.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy