Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
baziniai termovizoriai

Eye serijos termovizoriai E3w ir C2w tampa daugiafunkciniai

Naujos kartos sensoriai

E3w ir C2w, tai patobulinti, jau anksčiau rinkoje pažįstami, E3n ir E2n modeliai. Vienas iš pagrindinių patobulinimų yra InfiRay sukurti ir abiejuose prietaisuose sumontuoti naujos kartos šiluminiai jutikliai, leidžiantys išgauti kur kas aštresnį vaizdą.

termovizoriaus pagalba matomas gyvunas

Vaizdas – vaizde funkcija


Picture-in-picture galima vienu metu matyti pilną termovizoriaus matymo lauką ir dvigubai priartina vaizdą. Tai naudinga vienu metu stebint aplinką ir identifikuojant matomus objektus.

Foto ir video galimybės

E3w ir C2w turi vidinę 16gb atmintį ir dabar įrašinėja video ir fotografuoja. Į prietaisus galima įrašyti iki 24 valandų trukmės video medžiagos arba padaryti 24 000 nuotraukų.

Kartu seka ir integruota Wi-Fi funkcija, leidžianti iškelti užfiksuotą medžiagą į savo telefoną ir toliau dalintis vaizdais internete ar pasilikti asmeniniame archyve.
Wi-Fi ryšys leidžia prijungti termovizorių prie išmaniojo įrenginio ir taip stebėti vaizdą dideliame ekrane, o vienu metu galima prijungti iki keturių papildomų ekranų.

termovizorius su wifi funkcija


Šiuos ir kitus InfiRay termovizorius jau siūlome savo parduotuvėje. Pasidomėkite daugiau apie jums tinkamiausias pirkimo ir išsimokėjimo sąlygas. 

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy