Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
infiray cbl termovizorius

InfiRay Cabin CBL 25 – multifunkcinis termovizorius

InfiRay Cabin CBL 25 yra naujos kartos prietaisas, kuriame sutalpintos praktiškiausios ir kokybiškiausios InfiRay technologijos. Tai yra universalus termovizorius su plačiomis panaudojimo galimybėmis.

Galingas šiluminis jutiklis – aukštos raiškos vaizdas

gyvunai matomi termovizoriaus pagalba


Cabin CBL 25 termovizoriuje sumontuotas naujos kartos InfiRay 12 mikronų dydžio šiluminis jutiklis, kuris yra jautresnis šiluminiam spektrui nei senesnės kartos technologiniai sprendimai. 1280×960 pikselių dydžio ekranas rodo ryškų ir detalų vaizdų, o 50 Hz kadrų kaita užtikrina, kad termovizorius, ekrane, parodys net itin greitai judančius objektus, realiu laiku.

InfiRay sukurtas „Ultra-clear“ režimas, anksčiau buvo sutinkamas tik aukščiausios klasės prietaisuose, tačiau šį kart įdiegtas ir į naująjį Cabin CBL. Tai reiškia, kad šis termovizorius, algoritmiškai, išvalo vaizdo trikdžius sukuriamus aplinkos ir oro sąlygų. Rezultatas yra geresnio kontrasto, ryškesnis ir švaresnis vaizdas su mažiau vizualinio triukšmo – leidžiantis geriau įsižiūrėti ir atpažinti stebimo objekto formą.

termovizoriuje matomas gyvunas

Paprastai naudojamos išmaniosios funkcijos

Judesių daviklis ir elektromagnetinis kompasas parodo esamą stebėjimo pasvirimo kampą laipsniais. Kartu yra įdiegtas ir stadiametrinis tolimatis, leidžiantis geriau identifikuoti atstumą iki stebimo objekto. Cabin CBL 25 turi 16GB vidinės atminties, tai leis jums įrašyti iki 24 valandų video medžiagos, o per WiFi galėsite šio prietaiso rodomą vaizdą matyti net keturiuose išmaniuosiuose įrenginiuose – dar patogesniam stebėjimui.

Aukščiausios klasės įrankiai skirti jūsų laikui gamtoje

termovizoriaus cbl baterija ir svirtele

Kad nereikėtų jaudinatis dėl termovizoriaus baterijos veikimo laiko, Cabin CBL 25 yra sumontuota talpi baterija, kurią galima greitai pakeisti kita. Vieno įkrovimo užteks iki septynių su puse valandų nepertraukiamo veikimo.

Cabin CBL 25 turi greito fokusavimo svirtelę, kuri leis paprastai sufokusuoti vaizdą kuomet keičiasi stebėjimo atstumas. Unikali šio termovizoriaus funkcija yra įdiegtas LED prožektorius, su reguliuojamu šviesos spindulio plotu ir skirtingais ryškumo režimais. Tamsiu paros metu, ieškant nereikia jaudintis, kad neturite prožektoriaus, nes šviesos šaltinis visada bus po ranka.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy