Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
e3max infiray termovizoriai

InfiRay termovizoriai – gerai žinomas vardas tarp medžiotojų

Šiandiena, medžioklėje, įprasta pasitelkti modernias Infiray technologijas. Paskutiniu metu visame pasaulyje daugiau ir dažniau medžiotojų yra naudojami termovizoriai. Šie prietaisai nėra tiesiog brangūs technologiniai žaislai, kuriuos galima lengvai pamiršti namie. Dažnas medžiotojas išbandęs termovizorius nebeįsivaizduoja kokybiškos medžioklės be šių kompaktiškų prietaisų.

Įjungus termovizorių gali matyti toliau, nei už 2 km esantį šiltą objektą. Distancijai mažėjant iki 600 m jau atskirsi ar tai žvėris ar žmogus. O iš optimalios 300 m distancijos aiškiai atskirsi šerną nuo ožio.

infiray termovizoariai padeda nakti matyti medziojamus gyvunus

InfiRay termovizoriai Lietuvoje žinomi nuo 2018 m, o dabar, įsteigus oficialų platintoją tapo lengvai prieinami ir turintys garantinį aptarnavimą. Todėl, norint, kad medžiotojai galėtų priimti geresnius sprendimus, paaiškinsime kelis svarbius faktorius, kaip reikėtų rinktis termovizorių.

Keturi pagrindiniai termovizoriaus techniniai parametrai

  • Objektyvo lęšio dydis – nuo jo priklauso atstumas, per kokį nuotolį galėsite įžiūrėti objektą.
  • Jutiklio (sensoriaus-mikrobalometro) matricos dydis. Paprastai sakant – kuo didesnė matrica, tuo geriau.

InfiRay 6 serijos termovizoriuose yra 640×512 pikselių sensorius. Daugiau pikselių atvaizduos detalesnį vaizdą, bet atstumui tai įtakos neturės.

Populiariausioje Infiray 3 serijoje sensoriaus dydis yra 384×288 pikselių

Finder serijoje yra du termovizoriai su tolimačiu FH modelis su 640×512, o FL modelis su 384×288 pikselių jutikliais

  • Sensoriaus pikselio dydis (atstumo tarp pikselių centrų dydis) – šiuo metu yra 12 arba 17 mikronų. Esant 12 mikronų, su tuo pačiu objektyvu, matysite toliau, nei su analogišku prietaisu, kurio pikselių dydis yra 17 mikronų. Ar 12 mikronų yra geriau? Nebūtinai. Kadangi 12 mikronų pikselis yra mažesnis nei 17, jo jautrumas bus atitinkamai mažesnis – matomas vaizdas bus mažiau ryškus. Norint išsirinkti reikia imti konkretų termovizorių ir bandyti, vieniems patinka vienas, kitiems kitas variantas.
  • Sensoriaus jautrumas – tai yra kokį šilumos laipsnių skirtumą fiksuoja termovizorius. Šis parametras vadinamas dar vadinamas NETD, o matuojamas milikelvinais. Paprastai sakant – kuo jis mažesnis, tuo geriau, nes sensorius jaučia mažesnį temperatūros skirtumą ir jos svyravimą. Efektyvių termovizorių NETD yra 50 ir mažiau milikelvinų.

 

Papildomi ir naudingi funkciniai parametrai

Finder serijos InfiRay termovizoriuose veikia kokybiškai integruotas tolimatis. Jis matuoja atstumą iki 600 metrų ir yra nepamainomas pagalbininkas ne vien suprasti distancijai iki žvėries, bet ir orientuojantis tamsoje ir atpažįstant reljefą.

Svarbus faktorius yra baterijos veikimo laikas. Šiuolaikinės baterijos yra talpios ir geriau atlaiko žemas temperatūras. Taip pat, atsiradus galimybei prietaisą krauti iš nešiojamojo kroviklio (powerbank) ar automobilyje – baterijos veikimo laikas nebėra ribojantis faktorius.

Šiais, veiksmo kamerų ir soc. medijos laikais, video įrašymo funkcijos nebuvimas jau būtų trūkumas. Vaizdo įrašymo ir fotografavimo funkcijos yra visuose InfiRay įrenginiuose, todėl su InfiRay galima užfiksuoti ir išsaugoti jūsų medžioklės ar žygio nuotykius.

Lengvas, intuityvus valdymas. Juk dažniausiai termovizoriumi naudojamės tamsoje, reikia greitai pamatyti ar įžiūrėti žvėrį, todėl aiškus mygtukų išdėstymas ir patogus bei paprastas meniu leidžia tai padaryti greitai ir lengvai.

Soft Touch – e6 ir e3 serijos IRay termovizoriai yra apgaubti naujos kartos gumine danga. Švelnus ir šiek tiek kibus paviršius yra ir itin praktiškas, jis nekels triukšmo, skirtingi jūsų prietaisas nesidaužys ir termovizorius neišslys iš rankos.

Ir kaip gi be dedikuoto dėklo. Finder serijos termovizoriai su tolimačiu komplektuojami su kompaktiška dėtuve, kuri gali būti patogiai prisegta prie diržo ar pakabinta ant kaklo.

IRay Infiray – ryškus vaizdas, patogus valdymas ir ergonomiškas dizainas. Tai termovizoriai atitinkantys išrankiausius Jūsų poreikius.

infiray termovizoriai

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy