InfiRay-termovizoriai-medziokleje

Kaip termovizija padeda medžioklėje: 5 pranašumai

Termovizorius yra nepakeičiamas pagalbininkas medžioklėje. Jis leidžia padidinti medžiotojo efektyvumą, užtikriną saugumą ir pagerina bendrą medžioklės patirtį. Pateikiame 5 pranašumus, kodėl termovizorius yra būtinas:

1.Geresnis matomumas

Termovizoriai leidžia medžiotojams matyti net ir tamsoje, o tai yra didžiulis privalumas medžiojant naktį arba esant silpnam apšvietimui. Aptikdami gyvūnų skleidžiamą šilumą, termovizoriai leidžia medžiotojams lengviau pastebėti taikinius, kurie kitu atveju būtų nematomi plika akimi.

2. Geresnis objekto aptikimas

Termovizoriai puikiai atpažįsta ir atskiria gyvūnus nuo jų aplinkos net ir tankioje augmenijoje ar sudėtingo reljefo vietovėje. Galimybė atskirti gyvūnų ir aplinkos šiluminius skirtumus padeda medžiotojams tiksliai atpažinti ir sekti objektą, o tai lemia produktyvesnę sėkmingesnę medžioklę. Pavyzdžiui, prietaisas Finder FH35 turi įmontuotą lazerinį tolimatį, kuris padės nustatyti atstumą (800m) iki objekto.

InfiRay-termovizoriai-padeda-blogomis-salygomis

3.  Didesnis saugumas

Medžioklė su termovizoriumi padidina saugumą, nes užtikrina matomumą blogomis sąlygomis ar sudėtingoje aplinkoje. Jis leidžia medžiotojams matyti per tirštą rūką, tankius miškus ir kitus trukdžius, taip sumažinant nelaimingų atsitikimų riziką ir užtikrinant saugesnę medžioklę. Termovizorius EYE E3 MAX turi net 3 skirtingus režimus (miškas, laukas, miestas), kurių pagalba galėsite prisitaikyti prie bet kokios aplinkos.

InfiRay-elniai-per-termovizoriu

4. Sužeisto žvėries suradimas

Jeigu po nepakankamai taiklaus šūvio sužeistas gyvūnas pabėga į priedangą, termovizoriai gali būti nepakeičiama priemonė gyvūnui susekti ir ir jį sumedžioti. Sužeisto gyvūno paliktą kraują galima lengviau pamatyti net tamsoje, todėl medžiotojai gali jais sekti ir greičiau surasti sužeistą ar kritusį žvėrį.

 

InfiRay-medziotojas-su-termovizoriumi

 

5. Etiška medžioklė

Termovizoriai skatina etišką medžioklę, nes padidina greito, taiklaus ir humaniško šūvio tikimybę. Galimybė nustatyti objektą ir atlikti tikslų šūvį sumažina tikimybę sužeisti gyvūną ir sukelti nereikalingas kančias. Be to, termovizija leidžia medžiotojams stebėti laukinių gyvūnų elgseną netrikdant jų ir nesukeliant streso.

Taigi, termovizoriai iš esmės keičia medžioklės patirtį. Jie užtikrina geresnį matomumą, objekto aptikimą, saugumą, padidina sekimo galimybes ir skatina etišką medžioklės praktiką. Naudodami šią pažangią technologiją medžiotojai gali pagerinti savo įgūdžius, padidinti sėkmę ir prisidėti prie atsakingos ir tvarios medžioklės.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy