Skambinkite pasiteirauti +370 615 60 880 arba parašykite mums el. paštu pardavimai@iray.lt

  • +370 615 60 880

0
Menu Close
Termovizinių taikiklių įsigijimo sąlygos

Termovizinių taikiklių įsigijimo sąlygos – SVARBI INFORMACIJA

2022 m. liepos 2 d. Įsigaliojo Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo Nr. IX-705 3, 13 ir 37 straipsnių pakeitimo įstatymas, kuriame termovizoriniai taikikliai, naktinio matymo taikikliai ir optinių taikiklių priedėliai buvo pašalinti iš A kategorijos.

Šiuo metu, Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių papunktis 58.3.9. draudžia (medžioti): „naudojant naktinius, lazerinius, termovizinius taikiklius ir jų priedus prie optinių taikiklių arba medžiojant turėti juos su savimi;“

Paprastai sakant, tai reiškia, kad Lietuvoje legalizuotas šių prietaisų turėjimas, gabenimas ir nustatytos termovizinių taikiklių įsigijimo sąlygos civiliams asmenims, turintiems leidimą ginklui. Minėtuosius prietaisus galima turėti, tačiau naudoti galima tik šaudyklose.

Dažnai kyla klausimas –„kam tuomet juos pirkti ir naudoti?“ Atsakymas paprastas. Termovizinius ir naktinius taikiklius bei priedėlius galima turėti ir vežtis medžioti į užsienio šalis, kur, pagal kiekvienos šalies atskiras taisykles, juos naudoti medžioklėje yra galima.

Termovizinį taikiklį arba termovizinį priedėlį galite išsirinkti mūsų el. parduotuvėje, o įsigyti susisiekite su mumis tiesiogiai, Jums patogiausiu būdu:
Tel.: +370 615 60880
El.p. laurynas.sasnauskas@dimeka.eu

infiray clip on

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy